Osvetlenie a ozvučenie svadby Bratislava

IMG_2338 2

Osvetlenie a zvuk Bratislava

Aj v lokalite Bratislava pre vas ponúkame službu osvetlenie a zvuk. Je dôležité, aby všetko stálo na pevných základoch, čím myslíme robustné technické vybavenie. Musíme sa vedieť za každých okolností spoľahnúť na našu techniku, preto ju neustále modernizujeme a dopĺňame.

Ak ste v oblasti Bratislava a okolí, môžete využiť našu zákazníkmi obľúbenú službu osvetlenie a zvuk.

Pre nás je podstatný silný a kvalitný zvuk, poctivé a dych berúce svetlá, no a to je vlastne len začiatok. Aj keď máme radi improvizáciu a kreatívne riešenia, v oblasti technického vybavenia na to podľa nás rozhodne nie je nikdy priestor. Tu neplatia žiadne kompromisy, vsádzame len na overenú kvalitu a funkčné riešenia preverené praxou.

Zvuková technika - Profi zvuk PA SYSTEM 
Ako hlavný zvukový systém používame aktívne výškové reproduktory prémiovej nemeckej zvačky HK Audio Linear LTS5 A, k tomu pridávame subbasy HK Audio 18 ″ podľa potreby 2 páry alebo 4 páry, všetko záleží od náročnosti priestoru. Celkový výkon môže dosiahnuť cca 6 000 W hudobného výkonu.
  • Dobrý zvuk sa pozná podľa toho, že ho nielen počujete, ale aj cítite.
DJ technika - systém ALL in ONE od DENON DJ PRIME 4, multimediálny prehrávač, viac ako 70 miliónov skladieb online, aby si každý prišiel na svoje.  
  • Maliar potrebuje pre svoje umenie plátno, kuchár sporák a DJ svoju konzolu.
Exteriérové ozvučenie svadobného obradu 
  • Nič nie je krajšie ako dokonalá svadba na dokonalom mieste.
Ozvučenie a osvetlenie chill-out zóny
  • Vytvorte vašim hosťom miesto na oddych a relax. Prípadne pánom miesto na pokec pri whiskey, karibskom rume alebo cigarách.

Svetelná technika - svetelný park vám vieme vyskladať podľa miesta vašej svadby. Používame profesionálne rotačné hlavy, ktoré sa používajú na veľkých koncertoch, ale aj svetlá s menším výkonom.

  • Svetelná show vás dokonale vtiahne do centra zábavy.
Hazer s výkonom 1500 W vie "zafúkať" aj veľký priestor. 
  • Neobťažujúci jemný opar z hazeru preferujeme na zvýraznenie svetiel.
Prezentačná videotechnika - keďže viacero častí konceptu modernej svadby je spojených s videoprojekciou, máme k dispozícii 6x LED 4K UHD 55"- 65" TV na jej prezentovanie. V prípade vhodného priestoru a potreby vieme využiť aj video projektor s projekčným plátnom a spätnou projekciou. 
  • Nielen videoklipy, ale aj všetko dôležité máte ihneď k dispozícii na projekciách aj vo forme pripravených prezentácií, fotiek, videí a live prenosov. 

Ambientné osvetlenie - každá svadba je vždy ladená do farieb, ktoré sú pre mladomanželov kľúčom k vytvoreniu dokonalej atmosféry. Ambientné osvetlenie skvele doladí svadobný priestor, práve vo farbách vašej svadby. 

  • Vytvoríme príjemnú atmosféru doslova v každom kúte vášho svadobného priestoru a premeníme ho na dokonalé miesto.
V lokalite Bratislava pre vás ponúkame aj tieto ďalšie služby:

Máte záujem o viac informácií?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Radi sa s vami stretneme, alebo si zavoláme a porozprávame sa, aby sme si vypočuli vaše predstavy a mohli vám prezentovať naše služby.
Zavolajte 0915 331 532 alebo napíšte kontaktujte nás