Kto sme

svadba Vila Sokolka

Kto sme

Všetko to začalo pred viac ako 10-timi rokmi našim spoločným DJ projektom DJ.Krupko & Dalibor.ec. No je pravda, že už viac ako 20 rokov sa venujeme hudobnej produkcii a technickému zabezpečeniu rôznych eventov.

Áno, ako DJi a event manažéri proste milujeme improvizáciu a veľmi si ju užívame, lebo nás drží stále v strehu a baví nás zdolávať malé, zdanlivo bezvýznamné výzvy, ale aj naozaj ťažké zadania. Lenže, aby to malo punc očakávanej dokonalosti veľa času venujeme plánovaniu, príprave, no a samozrejme poznaniu predstáv a požiadaviek vás, mladomanželov. Je nám úplne jasné, že naša úloha na párty vášho života je hlavne o tom, aby všetko išlo dokonale hladko, aby ste si vy mohli užiť váš dokonalý svadobný deň a noc.

Dušan Krupička
Párty DJ, Light and sound profi

Ahoj, som Dušan, a.k.a. DJ Krupko. DJ-ingu sa aktívne venujem viac ako 20 rokov. Postupne som sa vyprofiloval z komerčného DJ, cez promotéra, event manažéra až na párty DJ, pretože mám rád hudbu a môj hudobný záber je naozaj až neobvykle široký. 

Okrem toho som tak trochu "blázon do techniky", hlavne zvukovej a svetelnej. Rád sledujem trendy, skúšam nové veci a tým pádom prakticky neustále modernizujem technický background. 

 

Dalibor Bíro
Event moderátor, párty video DJ

Ahoj, som Dalibor, a.k.a Dalibor.ec. Mám viac ako 25 rokov skúseností s moderovaním, dlhú dobu hlavne v rádiách, no jednoznačne najviac si užívam moderovanie rôznych eventov. V posledných rokoch sa doslova sústreďujem prioritne na tieto aktivity.

Mojou ďalšou vášňou je video. Milujem videoklipy, rád dokumentujem priebeh svadby foto momentkami, no najradšej sa hrám s audio a video grafikou špeciálne pripravenou pre mladomanželov v produkčnom štúdiu. 


Máte záujem o viac informácií?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Radi sa s vami stretneme, alebo si zavoláme a porozprávame sa, aby sme si vypočuli vaše predstavy a mohli vám prezentovať naše služby.
Zavolajte 0915 331 532 alebo napíšte kontaktujte nás