Hudba a program na svadbu Nové Mesto nad Váhom

Svadba Kaštieľ Klobušice

Hudba a program Nové Mesto nad Váhom

Aj v lokalite Nové Mesto nad Váhom pre vas ponúkame službu hudba a program. Svadba je vaša životná párty, ktorá zostane v pamäti dlhé roky. Deň "D" má byť naplnený silnými pozitívnymi emóciami a má byť hlavne o vás. Každý detail musí byť výnimočný s jasným podpisom profesionality a puncom kvality.

Ak ste v oblasti Nové Mesto nad Váhom a okolí, môžete využiť našu zákazníkmi obľúbenú službu hudba a program.

My si vašu svadobnú párty chceme užiť spolu s vami a vašimi priateľmi. Vieme, že je to možno takto na úvod trochu odvážne tvrdenie, no presne to nás vystihuje. 
Radi by sme boli boli vašimi priateľmi už na prvom meetingu. Rozhodne nás bude zaujímať vaša predstava, lebo ju máte často pomerne detailne premyslenú a našou úlohou prioritne je, priviesť ju čo najvernejšie do reality. 
  • Viete my vlastne nerobíme len zvuk, svetlo a zábavu, to by bolo pre nás trochu málo... My si to s vami užívame a tešíme sa z vášho dokonalého dňa.
Hudobná produkcia a moderovanie je síce základnou, no zároveň tou najviac citlivou esenciou dokonalej svadobnej párty. Koncept modernej svadby spočíva v tom, že sme "starejšieho" nahradili profesionálnym event moderátorom, ktorý vás vaším dňom "D" prevedie a vtiahne každého hosťa do deja skvelej svadobnej zábavy. Celú dramaturgiu večera radi preberieme na seba my, samozrejme po jej odsúhlasení. Sme toho názoru, že tieto starosti nemajú byť na vašich pleciach, vy máte predsa celkom inú úlohu.
  • Hudobnú produkciu aj dramaturgiu večera máme vopred rámcovo vykomunikovanú. Poznáme čo sa vám a vašim hosťom páči (party songs - wish list) a čomu sa máme radšej vyhnúť (party songs - black list).
S hitmi rozhodne nešetríme, veď je ich takmer "nekonečne veľa", ideme podľa hesla, že každý váš hosť musí z párty odchádzať spokojný a ideálne vytancovaný na tú "svoju obľúbenú" hitovku, či už bude odchádzať po polnoci, alebo až ráno. 
Všetky veľké hity, no a nielen tie, máme samozrejme aj s videoklipmi. Na mnohé sa dostane pomedzi to, ako sa na video projekciách budú striedať prezentácie svadobnej welcome grafiky, fotiek z archívov mladomanželov, či momentiek zo svadby a svadobnej párty, ktoré sa udiali len pred pár minútami. 
  • Mimochodom všetky momentky, videá, prezentácie, audio aj video grafiku vám odovzdáme ihneď po svadbe na stiahnutie cez súkromný a zabezpečený cloud.
K dobrej tradícii na svadbe dlhodobo patria aj súťaže. My ich ale skôr nazývame aktivitami pre hostí, lebo sme z princípu pacifisti :-) a teda žiadne násilie a nátlak nám nie je blízke. Sme toho názoru, že tie najkrajšie a najzábavnejšie momenty vznikajú spontánne, prirodzene s dávkou situačného humoru a musia byť cítiť, ako by povedal klasik - "človečinou". 
  • Radi si s vami dohodneme set aktivít, ktoré spoločne pripravíme, na výber ich je skutočne mnoho. Našim cieľom je nimi vašich hostí potešiť a príjemne naladiť. 

Čepčenie je krásna tradícia, ktorú vám vie zabezpečiť prioritne dobrý folklórny súbor, no ak ho nemáte k dispozícii vieme sa o to postarať aj my. Opäť v duchu modernej svadby však v tomto prípade aj s tak potrebným rešpektom k tradíciám. 

  • Naše čepčenie je založené na tradíciách, no radi využívame interakciu mladomanželov aj hostí a snažíme sa túto tradíciu okoreniť štipkou nevtieravého situačného humoru.
V lokalite Nové Mesto nad Váhom pre vás ponúkame aj tieto ďalšie služby:

Máte záujem o viac informácií?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Radi sa s vami stretneme, alebo si zavoláme a porozprávame sa, aby sme si vypočuli vaše predstavy a mohli vám prezentovať naše služby.
Zavolajte 0915 331 532 alebo napíšte kontaktujte nás