Svadobné efekty a zážitky Piešťany

tanec v oblakoch

Efekty a zážitky Piešťany

Aj v lokalite Piešťany pre vas ponúkame službu efekty a zážitky. Svadbu je možné riešiť triezvo aj s nízkym rozpočtom, alebo pompézne s efektami hodnými renesančného kaštieľa. Neponúkame balíčky, skôr hľadáme modulárne riešenia, aj preto sa radi so snúbencami stretneme, vieme tak vyladiť svadobnú oslavu do dokonalosti.

Ak ste v oblasti Piešťany a okolí, môžete využiť našu zákazníkmi obľúbenú službu efekty a zážitky.

Je niekoľko vecí, ktoré svadbu urobia jedinečnou a zabezpečia, aby sa natrvalo zapísala do pamäte nielen mladomanželov, ale aj väčšiny svadobčanov. Našou snahou je pripraviť váš svadobný deň tak, ako by sme ho pripravili pre našich najbližších.
  • Vieme totiž, že len to čo človeku doslova vyrazí dych, je hodné zapamätania. 
Tanec v oblakoch - je špeciálny profesionálny efekt na báze plazivého dymu, ktorý vytvorí takmer dokonalú ilúziu, že mladomanželia sa pri svojom prvom spoločnom tanci doslova vznášajú v oblakoch.
  • K tancu v oblakoch pripravujeme špeciálnu úvodnú znelku, založenú vašej prvej skladbe.
Tento voice over vám samozrejme pošleme cez cloud po skončení svadby, aby ste si túto silnú spomienku mohli kedykoľvek pripomenúť. 
 
Cesta vašej lásky - pri vašom prvom svadobnom tanci premiérovo na projekcie prehrávame prezentáciu vašich spoločných fotiek a krátkych videí z vašich archívov. 
  • Je to romantická pripomienka toho, akou spoločnou cestou ste doposiaľ prešli - ruka v ruke. 
Túto na mieru pripravenú prezentáciu budete mať tiež k dispozícii na zabezpečenom cloudovom úložisku po skončení svadobnej oslavy. Samozrejme počas večera sa na projekciách objaví toto video viac krát.
 
Uvítacia video grafika, foto momentky z priebehu svadby, tlač fotiek priamo na svadbe, spomienkové videá, live zábery... - ako sme už spomenuli vyššie, pripravíme pre vás customizovanú video grafiku vo farbách a tónoch vašej svadby. Rovnako chceme pripraviť s vašimi hosťami milé prekvapenie pre vás, ktoré vám ostane ako video spomienka. Je pravda, že nie sme síce žiadni profi fotografi, preto je len dobré, že profesionálov na fotografovanie vašej svadby oslovíte, ale my budeme radi robiť momentky zo svadby, ktoré sa dostanú rýchlo na video projekciu, alebo ich priamo vytlačíme ako kvalitnú fotografiu pre vašich hostí na fototlačiarni. Rovnako počítajte aj s tým, že z času na čas na video projekcii statické foto zábery nahradia aj aktuálne živé zábery z priebehu svadobnej zábavy. 
  • Kým vám váš profi fotograf odovzdá dokonalé svadobné fotky môže prejsť pár týždňov, je teda dobré, že budete mať všetky momentky k dispozícii hneď po svadbe. Foto momentky vieme samozrejme vytlačiť ako fotografie priamo na svadbe. 

Pripravenú grafiku, fotky a videá z priebehu svadby vám tiež odovzdáme na zabezpečenom cloudovom úložisku. 

Studené iskry - táto svetelná fontána imitujúca iskry je krásnym doplnkom, ak napríklad chcete niečo dôležité svojim priateľom a rodine oznámiť, alebo ak chcete vyzdvihnúť konkrétny moment pri tanci, krájaní torty, fotografovaní, aktivitách a podobne.
  • Efekt je určený do interiéru, jeho nasadenie vždy konzultujeme s vami a tiež aj s prevádzkovateľom priestorov svadobnej hostiny. Najradšej ho využívame v exteriéri.
Hélium - párty balenie na cca 50 balónov, ktoré pri správnom použití počas svadobnej zábavy a v interakcii s hosťami vie urobiť skvelú a nezabudnuteľnú atmosféru. Nemusí sa využiť len na spievanie refrénov známych SK/CZ párty hitov, ale aj ako samostatná súťažná aktivita pre vašich hostí. 
  • Špeciálny bezpečný a certifikovaný produkt určený na party účely, ktorý len tak trošku "vylepší" hlas mnohým amatérskym spevákom, alebo bude asistovať pri súťažiach.
Bublinkostroj - na svadbe je väčšinou aj kopec detí a tie je tiež treba správne zabaviť a ideálne aj trošku unaviť :-) Skvelým prostriedkom je okrem tanca (napríklad aj na detské hity) aj bublinkostroj, ktorý je schopný vyrobiť až 2000 bublín za minútu. 
  • Bubliny, ktoré produkuje sú zo špeciálneho roztoku, ktorý nespôsobuje klzký povrch, sú zdravotne nezávadné a neznečisťuje a nepoškodzuje parkety ani dlažbu.
Konfety, svietiace tyčinky a náramky - to je skvelý párty doplnok, ktorý dá veľmi rýchlo celkom nový rozmer vašej svadobnej párty. Konfety (po dohode a vo vhodnom priestore) vieme použiť pri vašom prvom svadobnom tanci, ale aj kedykoľvek počas večera, keď je to práve vhodné.
  • Svietiace tyčinky, náramky, okuliare a iné doplny vieme vašim hosťom pripraviť rovno na použitie a počas tancovania ich rozdávať. 
V lokalite Piešťany pre vás ponúkame aj tieto ďalšie služby:

Máte záujem o viac informácií?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Radi sa s vami stretneme, alebo si zavoláme a porozprávame sa, aby sme si vypočuli vaše predstavy a mohli vám prezentovať naše služby.
Zavolajte 0915 331 532 alebo napíšte kontaktujte nás